Bestuurlijke geschiedenis

VOLKSTUINVERENIGING SITTARD opgericht op 7 maart 1978


Voorzitter:Jo Simons  t/m 17-12-1985

Secretaris: Henk Bruns  t/m 5-4-1982

Penningmeester:Wiel Curvers  t/m 16-12-1979


VOORZITTERS:

Koos Martens 18-12-1985t/m 15-12-2003

Wim Clerx:16-12-2003t/m heden


SECRETARISSEN:

Ad Canton6-4-1982        t/m 19-12-1988

Jo Vorselen20-12-1988t/m 21-12-1995

Sjeer Kaster22-12-1995t/m 16-12-2003

Peter Porters17-12-2003t/m 18-10-2006

Jos Bongers19-10-2006t/m 31 dec 2009 (waarnemend)

Ad Canton1-1-2010        t/m heden


PENNINGMEESTERS:

Jean Horijon17-12-1979t/m 20-12- 2005

Jos Bongers21-12-2005t/m heden


2e PENNINGMEESTER

Jean Horijon21-12-2005t/m 01-01-2014 is op eigen verzoek niet meer 2e penningmeester


OVERIGE BESTUURSLEDEN:

Jo Vorselen22-12-1995t/m 21-12-2006

Jac Vrancken22-12-2006t/m 21-12-2011

Jaap Veldhuisen17-4-2012t/m 01-01-2015

Hans Zeegers17-4-2012t/m heden




LEDEN VAN VERDIENSTE:


Jean Horijon


Jo Vorselen